İlham Alabileceğiniz Bu Yazın Gözdesi Tırnaklar
WELLNESS

İlham Alabileceğiniz Bu Yazın Gözdesi Tırnaklar

Birden fazla renk ve farklı stillerde uygulayacağınız nail art’lar ile dikkati bu yaz ellerinize çekmeye ne dersiniz? Yıldız, bulut ve çiçek gibi desenlerse bu yazın revaçta olan tırnak tasarımlarından yalnızca birkaçı. Evde olduğumuz bu dönemde yaz manikürleriniz için ilham arıyorsanız, bir araya getirdiğimiz parlak renklerdeki cüretkâr tırnak tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız.

Editör :Ecesu Altın
Yayın Tarihi :10 May 2021
Süre :1.5 Bardak

Dama
Oldukça eğlenceli ve iddialı duran dama deseni, yaz kış kullanabileceğiniz türden. Yaz ayları için daha canlı tonları tercih ediyorsanız, bu tasarımı neon renklerle de deneyebilirsiniz. 

Gülümseyen Tırnaklar
Maskelerden dolayı dışarıdayken kimse yüzümüzü, mimiklerimizi göremiyor. 2021 yılında gülümsememizi, emoji’lerden esinlenilmiş tırnak tasarımlarımız aracılığıyla gösteriyoruz.  

Logomania
2018 yılında dünyayı saran trend logo çılgınlığı, 2021 yılında tırnak tasarımlarında hükmünü sürdürüyor. Siz de favori markanızın logosunu tırnak tasarımlarınıza dahil edebilirsiniz. 

Bandana Deseni
Yaz aylarına rağmen ‘Canlı renkler bana göre değil’ diyenlerdenseniz, yakın zamanda Hidden Hills’deki arsasına hayalindeki evi yaptırması ile magazinin gündemine oturan Kylie Jenner’ın tırnak tasarımını deneyebilirsiniz. Sütlü kahverenginin üzerine bandana deseni göndermesi ile siz de yaza göz kırpabilirsiniz

Girdaplar
Renklerin keyifli ahengi için girdap desenini deneyebilirsiniz. Tam anlamıyla bir yaz görünümü için neon renklerle girdap desenini bir araya getirebilirsiniz.

Soyut Tasarımlar
Adeta yüzen mürekkebi andıran bu tarz soyut tasarımlar, bu sene yine radarımızda. 3 farklı rengin bir araya gelmesinden oluşan bu tasarım, tırnaklara mermer görünümü de veriyor.

Bulutlar Üzerinde
Mavi üzerine çizilmiş bulut desenleri ile tırnaklarınıza eğlenceli bir görünüm katmak mümkün. Bu tasarımı, özellikle yağmurlu bahar günlerinde tercih edebilirsiniz. 

Konfeti Partisi
Konfeti, mezuniyet partisinden nişan organizasyonlarına kadar yaz aylarında düzenlenen etkinliklerde sıklıkla tercih edilir. Bu yaz tırnaklarınızın da bu konfeti partisine dahil olmasına ne dersiniz? 

Yıldız Gibi Parla 
Eğer sadelikten yanaysanız, bu tırnak tasarımı tam size göre. Tek renk bir oje üzerine gold yıldız deseni ile oldukça temiz ve şık bir görüntü sergilemek mümkün. Ayrıca, yıldız desenli tırnak çıkartmalar ile bu görünümü evde yapmak oldukça kolay.

Çiçek Bahçesi
Bu tırnak tasarımı yaza göz kırpıyor. Gökkuşağı renklerinden oluşan papatyalar, tırnaklarınızı adeta bir çiçek bahçesine dönüştürüyor. 

Şeker Pembesi
Soft pembeler bu yaz rafa kalkıyor. Sıcak tonu ile yazı tam anlamıyla hissettiren şeker pembesi, bu sezon tırnak tasarımlarının vazgeçilmezi olacak.

Pastel French Manikür
Fransız manikürü olarak yıllar önce hayatımıza giren beyaz tırnak uçları, 2021 yılında renk değiştiriyor. Soft mavi gibi büyüleyici pastel tonlarına bürünen uçlar, yıllara meydan okuyan beyazın gücünü yerle bir ediyor

Işıl Işıl
2021 yılında parıltılı ojelere pastel tonlar eşlik ediyor. Yarısı pastel yarısı ışıl ışıl ojeler ile tırnaklarınız çok daha modern bir görüntüye sahip olacak.

Yin ile Yang
Evrenin ve doğanın işleyiş düzeneklerini karşıtlık ilişkisi ile gösteren Yin ile Yang, siyah ve beyazın aksine görmeye alışık olmadığımız renkler ile tırnak tasarımlarında yerini alıyor.  Sevdiğiniz iki farklı renkle siz de bu görünümü elde edebilirsiniz. 

Batik Desen
Geçen yıl salgın nedeniyle ilk kez evlere kapandığımızda neredeyse herkes kendine batik tişört yaptı diyebiliriz. Bu sene ise batik desen tırnak tasarımlarında trend oldu. Tişört boyamaktan sıkıldıysanız, aynı deseni tırnaklarınızda denemenin tam zamanı. 

Not: Daha fazla ilham almak için yaptıkları manikür ve tırnak tasarımları ile Instagram’da binlerce beğeni toplayan @paintbucketnails, @betina_goldstein, @oliveandjune, @stephstonenails, @paintboxnails ve @jinsoon adlı hesaplara da göz atmanızı öneririz. 

Yukarı Kaydır