STİL

Gardıropların Vazgeçilmezi: En İyi Spor Taytları

08 Oca 2022

Evde rahat bir sweatshirt ile kombinleyerek kolayca rahat bir stil yakalanabilen ve kolayca sokak stiline de uygulanabilen taytlar, kesinlikle gardıroplarımızın son yıllarda ki vazgeçilmezi. Taytlar pek çok markada karşımıza çıksa da, kötü görünen ve iyi görünen bir tayt arasında çok büyük farklar olduğunu kabul etmek gerek. Bu nedenle size hem çok rahat ettirecek hem de iyi bir siluet yaratacak tayt modellerini derledik. Eğer tayt ihtiyacınız varsa, bu önerilere kesinlikle bir göz atın!

Y.ortruly

Cargo Pants - Color Blocked


Yüksek performans gerektiren koşu, kick-box ve bunun gibi sporlara dayanıklı bir şekilde geliştirilen Y.ortruly markasının Cargo Pants modeli, toparlayıcı ve şekillendirici oluşuyla hem performansı hem de şık görüntüyü bir arada sunuyor. Yüksek bel kesimi ve yanlarında bulunan iki cebiyle de kullanım kolaylığı sunuyor. Bunun yanında birbirinden şık renklerinin çeşitliliği ve bu taytlarla aynı renk skalasındaki üst giyim ürünleriyle kolayca kombin yapabilme kolaylığı da sağlıyor.

UP & FIT

Push Up

UP & FIT markasının Push Up koleksiyonu, markanın en çok tercih edilenleri arasında. Toparlayıcı ve kaldırıcı özelliğe sahip akıllı bir kumaştan üretilmiş olan bu taytlar oldukça dayanaıklı oldukları için daha uzun süre kullanım ömrü de sunuyor. Geniş renk seçenekleri ve sade tasarımı ile pek çok kıyafeti kolayca tamamlayabilecek bu taytlar yumuşak ve hafif oluşu sayesinde de üstünüzden çıkarmak istemediğiniz kıyafetlerden olacak. 45 kg – 75 kg arasında tüm vücut tiplerine uygun olarak tek bedende üretilen bu taytları satın alırken renkleri arasından seçim yapmakta zorluk yaşayabilirsiniz!

Oysho

Compressive


Günlük kullanım için en şık tayt seçeneklerinden biri olan Oysho Compressive koleksiyonu, pastel tonlardaki renk seçenekleri ve dikiş detayları ile iyi seçeneklerden biri. Vücudu saran ve şekillendiren ve daha düzgün bir siluet yakalamayı sağlayan bu taytlar, şık bir görüntü kazanmaya yardımcı olmasının yanı sıra yoğun antrenmanlarda bile destek sağlayan ve nem emen kumaş özelliklerine sahip. Ayrıca sürtünmeyi engelleyen dayanıklı yapısıyla da daha uzun süre kullanım şansı sunuyor. 

H&M

Dikişsiz Spor Taytı


H&M’in yeni spor giyim koleksiyonundan olan bu tayt modeli egzersiz sırasında nemi emerek vücudu kuru tutmaya yardımcı olan fonksiyonel bir kumaştan üretiliyor. Bu sayede spor performansını arttırıyor ve rahatlık sunuyor. Hareket imkanını arttırmak ve daha iyi performans almayı sağlamak için dikişsiz olarak üretilen bu tayt modeli CONSCIOUS etiketli, yani daha doğa dostu ve bilinçli bir şekilde üretiliyor. Klasik renklerin yanı sıra; açık mavi, kahverengi ve somon rengi gibi renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Jerf

Bonita


Pastel tonlarından oluşan Jerf Bonita koleksiyonu, oldukça sıkı tutan kumaşı ile kalça ve bacak bölgelerini toparlıyor ve bir beden küçüük görünüm vaadediyor. Ayrıca sıkı yapısının yanı sıra oldukça esnek olan kumaşıyla da hem günlük kullanım da hem de spor yaparken rahatlık ve esneklik sunuyor. Su emici ve çabuk kuruyan kumaş özellikleri sayesinde de spor performansının arttırılmasına yardımcı oluyor.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?