En Sevdiğin Seks Pozisyonu Karakterin Hakkında Ne Söylüyor?
İLİŞKİLER / CİNSELLİK

En Sevdiğin Seks Pozisyonu Karakterin Hakkında Ne Söylüyor?

Favori sex pozisyonunuzun karakterinizin birebir yansıması olduğunu biliyor muydunuz? Hiç sanmıyorum. Bugün sizlere eşi benzerine rastlayamayacağınız harika bilgiler vereceğimi söylüyor ve lafı hiç uzatmadan hemen başlıyorum şekerlerim.

Yayın Tarihi :25 Ara 2020
Süre :2 Bardak

null

Misyoner

Sex denince ilk akla gelen pozisyonun “misyoner” olması bu pozisyonun en iyisi olduğu anlamına gelmiyor. Tam aksine eğer “misyoner” pozisyonu düşkünüyseniz hiç kusura bakmayın çok tembelsiniz. İş yerinde gün boyu asla masasından kalkmadan çalışan bir iş arkadaşınızı hayal edin, sizce şirkete ne kadar katkı sağlıyor olabilir? İşte misyoner pozisyonunun yataktaki tam karşılığı da bu; sıfır hareket minimum fayda! Bu ne üşengeçlik şekerim. Sizi mutlu etmek adına canla başla uğraşan biricik partnerinize çiçek böcek hediye edeceğinize onu yatakta tatmin etmek için biraz kondisyonunuzu arttırmanızın vakti geldi de geçiyor. Artık seks literatüründen bile kaldırılması gereken “misyonerin” ne kadın ne de erkek tarafı için hiçbir tatmini olmadığı gün gibi gerçek. Ölü balık gibi yatmış partnerinin üstüne çıkıp minimal hareketle seks yaptığını düşünen herkesi mastürbasyon yapmaya davet ediyorum. İnanın çok daha fazla verim alacaksınız. Eğer illa seks yapacağım diyorsanız da size ödev: Her gün yeni bir pozisyon öğrenmenin tam sırası! Hayat gelip geçiyor, gün gelecek gençliğinizi mumla arayacaksınız.

null

Doggy

Erkek milletinin kendini en güçlü hissettiği pozisyon açık ara “doggy” pozisyonu. Kendini partnerine karşı daha dominant hissetmesi bir yana, fiziksel olarak erkeğin en fit göründüğü ve öz güvenli hissettiği pozisyon da tabii ki bu oluyor. Sanmayın ki bundan sadece erkekler zevk alıyor. Kadınların da “girl on top” yani üstte olmaktan sonra en çok tercih ettiği ikinci pozisyon bu, çünkü onlar da erkek tarafından domine edilmeyi seksi bulmalarının yanı sıra bu pozisyonda kendilerini çok daha fit ve çekici hissediyorlar. Ayrıca çok az parça kıyafet çıkartılarak yapılabilmesi açısından hızlı seks molaları için çok ideal olan “doggy” partnerinizle yüz yüze gelme ya da öpüşme zorunluluğunuz olmamasından dolayı fantezi açısından daha da çekici olabiliyor. Kısacası bu pozisyonu favorileri arasına alan herkesin bir miktar güç tutkusu olduğunu ve narsisistik bir yapıda olduklarını söylemek yanlış olmaz. Eğer çevrenizde kendini aynalardan alamayan bir tanıdığınız varsa bilin ki onun favori pozisyonu “doggy!”

null

Spoon (nam-ı diğer kaşık pozisyonu)

Özellikle sabah uyandığında kendini bakımsız ve dağınık hissedenler için en ideal pozisyon kaşık olsa gerek. Sadece erkeklerin sabah ereksiyonuyla uyandığını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kadınlar da sabahları en az erkekler kadar seks isteğiyle kalkıyorlar fakat diş fırçalamadan öpüşme fikri genel olarak seksten ışık hızıyla soğumalarına sebep oluyor. İşte bu durumda “spoon” imdadınıza yetişiyor ve aynı “doggy” de olduğu gibi sıfır öpüşme ve özellikle kadın açısından yüksek haz ile konu kapanabiliyor. Ayrıca diğer seks pozisyonlarına oranla minimum enerji kaybıyla güne başlamak garanti! Bu pozisyona düşkün olan iki tarafta bir miktar öz güvensiz ama yüksek derecede fedakar olarak nitelendirilebilir çünkü “spoon” tam anlamıyla bir kazan-kazan pozisyonu.

null

Girl On Top (kadının üstte olduğu her pozisyon)

Kadının üstte olduğu pozisyonların totali çoğunlukla kadınların bencilliği üzerine geliştirilmiş olsa da partnerinin aldığı zevkle daha da heyecanlanan erkekler için de fazlasıyla tercih sebebi olabilir. Kadın tarafından domine edilmeyi kafaya takmayan ve kendinden önce partnerini düşünen birçok erkek için bu pozisyon çok ideal sonuçlar sağlayabilir. Çünkü erkeklerin aksine çoklu orgazm olabilme yeteneği bulunan kadınlar orgazm olduktan sonra da sekse devam edebildikleri için, biraz önce onları büyük bir fedakarlıkla tatmin eden biricik partnerlerinin seçtiği herhangi bir pozisyonda seks yapmaya devam edeceklerdir. Ta ki mutlu sona kadar!

null

69

Kendisine külliyen saçmalık ya da ergen işi diyebiliriz. Ortalıkta çok fazla seks yaptığını söyleyen ama aslında sıfıra yakın tecrübesi olan insanlar tarafından daha çok tercih edildiği bir gerçek. Bu pozisyonu keşfedenin telefonu bulmuş Graham Bell edalarıyla uzun yıllar ortalarda gezdiği gerçeğini bir kenara bırakırsak eğer, “69’un” porno sektörü dışında efektif olarak kullanıldığı bir yer olduğunu düşünmüyorum. Bu pozisyonda ısrarcı olan kişinin daha önceden “69” ile bir tecrübesi olmadığına güvenebilirsiniz. Çünkü bir kere tecrübe edildiğinde tekrar denenme oranı en düşük olan pozisyonlardan bir tanesi kendisi.

Bonus: The Standing Ovation

Aktif olarak kullanılan birçok seks pozisyonuna Amerikalıların isim verdiğini düşünürsek eğer bu pozisyon için tam bir Türkçe karşılık bulmamız mümkün değil. Ama net bir şekilde açıklamak gerekirse kadının yatağın ucuna yatıp bacaklarını yukarı kaldırdığı ve erkeğin ayakta durup kadının bacaklarını tuttuğu bir pozisyon diyebiliriz. İki tarafın da yüksek haz alma garantisi bulunan ve uzun süreli seksten hoşlananlar için ideal olan “The Standing Ovation” benim size küçük bir hediyem olsun. Tam olarak hayal edemeyenler için aşağıya bu pozisyon dahil olmak üzere 12 adet daha pozisyonu görselleriyle açıklayan bir link bırakıyorum. Şimdiden iyi eğlenceler!

https://www.promescent.com/blogs/learn/sex-positions-to-last-longer

Yukarı Kaydır