checkyeti
STİL

Çocuklar İçin Uygun Fiyatlı Kayak Kıyafetleri

11 Oca 2022

Sömestir yaklaşıyor. Eğer siz de tercihinizi kayak rotasından yana kullandıysanız, şimdi sıra doğru malzemeleri satın almakta. Rota karlı olduğu için, evdeki kıyafetlerle idare etmek her zaman pek de mümkün olmuyor. Hem soğuktan koruyacak hem su geçirmeyecek hem de çocukların rahat hareket etmesine yardımcı olacak doğru malzemelerle, kar tatilini keyifli hale getirmek için sizlere bazı önerilerimiz var.

1 Bardak
Öncelikli hedefimiz tercihlerin makul olması, zira çocukların her sene boyları uzadığı ve kiloları arttığı için alacağınız ürün pek uzun ömürlü olmuyor. Öte yandan çoğu kayak malzemesi satan firma, çocuk bedenleri söz konusu olduğunda 2-4, 6-8 diye gidiyor. Yani alacağınız kıyafeti çocuğunuza en az 2 hatta 3 kış giydirmeniz mümkün. Ayrıca çoğu annenin haberi olduğu üzere, çocuk kıyafetlerinde ikinci el pazarı oldukça geniş. Küçük gelen kıyafetleri, eğer temiz durumda ise, Gardrop, Dolap veya Letgo gibi ikinci el platformlarında satabilir, harcadığınız paranın bir kısmını böylelikle geri alabilirsiniz. 

Biz yine de kısa süre kullanacağınızı bildiğimizden, sizler için makul firmaları araştırdık. 

Decathlon
Decathlon

Son senelerde spor malzemesi denince akla gelen ilk markalardan biri, hiç şüphesiz Decathlon olacaktır. Her ilgi alanına göre doğru kıyafet seçimleri sunan Decathlon’da, çocuğunuz için kayak malzemeleri de mevcut. Kayak pantolonu, kayak montu, kar eldivenleri, sıcak tutan atkı ve berelerinin yanı sıra kar tatilinde mutlaka ihtiyaç duyacağınız termal içlikler de var. Decathlon sayesinde çocuklarınız soğuktan korunurken, aynı zamanda konforlu bir şekilde de kayak sporunu deneyimleyebilecekler.

Üstelik Decathlon mağazalarında sırf kıyafet değil, aynı zamanda kayak malzemeleri de satılıyor. Eğer kayak merkezlerinde hijyenik sebepler veya diğer sebeplerden ötürü kayak malzemeleri kiralamak istemezseniz, kayaktan kaska bir kar tatilinde ihtiyacınız olacak her türlü malzemeyi tek bir mağazada bulabileceksiniz. Biz kar tatilinde kaymayacağız, biraz eğlenmek için gidiyoruz derseniz de son model kızaklar bile mevcut. 

LC Waikiki
LC Waikiki

Çocuklar için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler üretmeye devam eden LC Waikiki'de çok renkli ve çok güzel kayak kıyafetleri satılıyor. Uygun fiyatlı olmaları açısından yaşayabileceğiniz tek sıkıntı, çocuğunuz için aradığınız bedeni bulamamak olacaktır. Fakat eğer denk getirebilirseniz iki haftalık kar tatilinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir çok kıyafet ve aksesuar mevcut.

Kayak pantolonları ve kayak montları pek güzel. Size tavsiyemiz, çocuğunuz kız da erkek de olsa, kayak kıyafeti bakarken her iki tarafa da göz atmanız. Zira birçok renk her ikisine de uygun olabiliyor. 

DeFacto
DeFacto

Bu sene uygun fiyatlı bir çok firma kar koleksiyonu çıkardı. Bunlardan bir diğeri de DeFacto. Termal içlikler, termal kıyafetler satmalarının yanı sıra, ayrıca kışın çocukları sıcacık tutacak polar ve peluş birçok dış giyim ürünü de mevcut.

Buradan çocuklarınız için kayak montu alabilmenin yanı sıra, aynı zamanda içine giydirmeniz gerekecek birçok termal iç kıyafet ile kalın dış giyim ürünleri ve bunlara ek olarak sıcak tutacak aksesuarlar bulabileceksiniz. Unutmayın, bir kar tatilinde kayak montu ve pantolonu kadar içe giyilen içlikler ile aksesuarlar da önemli. 

Tchibo
Tchibo

Piyasaya girdiği ilk günden itibaren son derece kaliteli kayak kıyafetleri üreten Tchibo, bu sene de oldukça iddialı. Yurt dışından geldiği için fiyatlar euroya endeksli olarak dönem dönem biraz tuzlu olsa da kalitesine bakılırsa kesinlikle değer. Kullandıkları malzemeler uzun ömürlü. Özellikle bu kıyafetler ilk çocuğunuzdan ikincisine de kalacaksa, mutlaka tercihinizi bu markadan yana kullanın. Renk tercihleri çok güzel ve kesinlikle kar tatiline özgü. Eğer çocuğunuz iyi bir kayakçı ise veya olmak istiyorsa, doğru malzeme rahat hareket etmesi açısından çok önemli. Bu durumda en iyi seçeneklerden biri de Tchibo olacaktır. 
Sömestir tatiline sayılı günler kala hala malzemelerinizi almadıysanız, bu sıraladığımız markalardan birinde mutlaka size uygun ürünler bulabileceksiniz. Şimdiden iyi kaymalar!
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?