ASTROLOJİ

Cazibe Timsali 4 Burç

Burçlar aleminin ucu bucağı belli olmayan sayısız özelliklerinden en dikkat çekici olanı ile karşınızdayız astroloji meraklıları. Endamlarından yürüyüşlerine, gülümsemelerinden sinirlenmelerine kadar cazibe ve çekiciliğin kitabını yazmış 4 burçtan bahsedeceğimiz bu yazımızda herkesin gördüğünde ağzı açık tanıdıktan sonra ise hayran kaldığı bu burçlarda şeytan tüyü olduğunu belirtmememize gerek bile yok. Kendine has insan ilişkileri, vücut dilleri, tavırları ve düşünce yapılarıyla burçlar aleminin en cazip üyelerine yakından bakmak için sabırsızlanıyorsanız içeriğimizi okumadan geçmeyin…!

Editör :Yağmur Ergu
Yayın Tarihi :10 Eyl 2021
Süre :1.5 Bardak

ASLAN

Oldukça güvenli ve güçlü duruşuyla, girdiği ortamdaki ambiyansı anında değiştiren aslan burcunun, dillere destan çekiciliğinden daha önce defalarca bahsetmiş olduğumuza eminiz. Hepçilden çok bencil tavrı ve küçük dağları ben yarattım havasını üstüne bu kadar iyi yakıştıran başka bir burç görmedik, duymadık, bilmiyoruz sevgili okurlarımız. Kendine sonuna kadar güvenen her tavrı her cümlesi ve her hareketi ile gönülleri fethetmeyi başaran aslan burcu, kendine edindiği hayranlarla ne kadar büyük bir şeytan tüyüne sahip olduğunu da hepimize kanıtlamakta. Cinsel cazibesini, mizahi seksiliğini ve oldukça çekici agresifliğini kullanmaktan asla çekinmeyen aslan burcunun, bu 4 burç arasında yer aldığını çoktan tahmin ettiğinize eminiz merak etmeyin…

AKREP

Gizemli görünümünün ardında saklı olan tatlı dili ve aşırı havalı karakteri ile adeta potansiyel bir “best friend” ya da potansiyel bir sevgili talibi çok fazla olan bir burç olan akrebin, en büyük silahının ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Yüzlerdeki sinsi gülümse yerini aldıysa akrep burcunun en cezbedici yanının cinsel yetileri olduğunu, yine yeniden söylemenin vakti geldi. Adeta afrodizyak etkili bir parfüm gibi etrafınızda dolaşan akrep burcuna karşı koymak ne kadar zorsa, etrafından ayrılmakta bir o kadar zor olacaktır. Şeytan tüyü özelliğini, erotik cazibesiyle besleyen akrep burcu, kendinin oldukça farkında olan yapısıyla bazen ukala gelebilse de gizliden gizliye bu ukalalığa karşı topladığı hayran sayısı da bir hayli fazla gözüküyor.

KOÇ

Yüksek ego, bitmek tükenmek bilmeyen enerji ve hafif agresifliği ile tam bir alfa imajı yaratan koç burcu, liderlik vasfının da üzerine eklediği muhteşem albenisiyle, ortamların en çok aranın yüzü olması pek de şaşırmadığımız bir nokta doğrusu. Mükemmel manipülasyon yeteneği ve bir o kadar sportif yapısıyla hem göze hem de zihinlere hitap etmekte anlayacağınız. Koç burcunun oldukça keyif verici sohbetinin müptelasının çok olması, şeytan tüyü olan burçlar kapısının altın anahtarının elinde olduğunun da bir göstergesi. Kendine güvenin son noktasında olan koç burcunun, yürüdüğü zaman bile yaydığı güven cazibesini hissetmemek neredeyse imkansız sevgili okurlarımız. Hal böyle olunca bizlere, koç burcunun cazibesine ve çekiciliğine yenik düşen şanslıları selamlamaktan başka bir şey düşmez.

 
OĞLAK

Kontrol altında olmanın dayanılmaz hafifliğini üzerinizde doyasıya hissedeceğiniz oğlak burcunun, en cezbedici özelliği ise her şeye ve her konuya hakim olması hali. Kendinizi yanında sonsuza kadar güvende hissedeceğiniz bu burcun insanları, gariptir ki kendinden yaşça büyükler tarafından da oldukça sevilir ve ilgi toplarlar. Anlayacağınız şeytan tüyü sıfatının hakkını sonuna kadar veren oğlak burcu, karalılığı, düzenli hali ve son derece hassas olduğu kontrol iplerini her daim elinde tutmasıyla etrafındakilere inanılmaz güvenli bir alan yaratmakta. Bizce de düşüncesinin bile pek hoş olduğu bu güvenli alanın mimarı oğlaklar için "hakimiyetin en cazip elçileri" gibi bir tanım yapmak nedense pek manidar olur diye düşündük. Yanı başınızda olan ve daima sırtınızı yaslayabileceğiniz bir dağ olan oğlak burçları için ufak bir uyarı yapmakta da fayda var. Dikkat edin o dağ kafanıza düşmesin, sonuçları pek güzel olmayacaktır sevgili okurlarımız. 

Yukarı Kaydır