ASTROLOJİ

Ay Burcunuz İlişkilerinizi Nasıl Etkiliyor?

21 May 2021

Ay burcu meraklıları buraya! Geçtiğimiz haftalarda Ay burcu kavramını detaylı bir şekilde incelemiş ne olduğunu ne anlama geldiğini ve hayatımızı hangi yönlerde etkilediğini sizlerle paylaşmıştık. Hatırlarsanız Ay burcumuzun duygusal yönümüzü temsil ettiğini de söylemiştik. Eh duygular söz konusu olunca ilişkilere değinmemek de olmaz dedik ve Ay burcumuz ilişkilerimizi nasıl etkiliyor diye araştırmaya başladık. Kendimizi yani duygularımızı dışa vurma şeklimizi temsil eden Ay burçlarımızın da aslında ilişkilerimizde sandığımızdan çok daha büyük bir yer tutmakta olduğunu gördük. Eğer siz de yeterince meraklandıysanız gelin Ay burçlarımızı hep birlikte biraz daha yakından tanıyalım.

2.5 Bardak

Koç
Yönetici gezegeni Mars olan Koçların bazı dürtüsel taraflarının bulunduğunu artık sizler de biliyorsunuzdur. Zaman zaman agresif zaman zaman heyecanlı tavırlar sergileyen Koçların ilişkilerinde nasıl davrandıklarına gelecek olursak onların ruh hallerinin tavırlarını fazlasıyla etkilediğini de rahatlıkla söyleyebiliriz. Yüksek bir enerjiye sahip oldukları bir gün her şeye olumlu bir şekilde yaklaşırken daha negatif bir ruh halindeyken de çevrelerine bunu hareketleriyle rahatlıkla hissettirebilirler. Bu sebeple Koçların onları anlayacak ve duygularındaki dalgalanmaların üstesinden gelebilecek biriyle birlikte olmalarında yarar var. 

Boğa
Boğaların kararlı ve korkusuz bir tarafları olduğu kadar yemeğe ve rahatlarına düşkün olduklarını da biliyoruz. Ay burcu Boğa olanlar bu durumları ilişkilerine nasıl yansıtıyor derseniz de size güzel bir haberimiz olduğunu söyleyebiliriz. Venüs tarafından yönetilen Boğalar, sadakate ve güvene büyük bir önem veriyorlar diyebiliriz. Fiziksel dünyanın onlara sunduğu şeylerin keyfini çıkarmak ne kadar hoşlarına giderse gitsin onlar kendilerini güvende ve huzurlu hissedebilecekleri ilişkilerde gevşemeyi ve yeniden şarj olmayı da fazlasıyla tercih ediyorlar.

İkizler
Zodyak’ın en sosyal ve değişken burçlarından biri olan İkizler eğer ki sizin veya partnerinizin Ay burcu ise çok daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü Ay burcu İkizler olan kişiler sohbette oldukça başarılı olup, karşı tarafın ne hissettiğini ve düşündüğünü onlarla oturup konuşarak rahatlıkla çözümleyebilirler. Üstelik kendi duyguları konusunda ise çok daha kontrol sahibidirler. Bu durum da onların ilişkilerinde karşı taraf da istekliyse iyi bir iletişim kurmalarına yardımcı olur.

Yengeç
Biri size Yengeçleri nasıl tanımlarsınız diye sorduğunda verdiğiniz ilk cevap “fazla duygusallar” olabilir ki pek de haksız sayılmazsınız. Peki, Ay burcu Yengeç olanlar nasıl dersiniz? Öncelikle Ay’ın Yengeçlerin yönetici gezegeni olduğunu unutmayın deriz. Bu durum onların duygular, hisler ve anılar konusunda biraz daha hassas olmalarına yol açıyor olabilir. Geçmişle güçlü bağlar kurmaları ve kendilerini güvende hissetmek istemeleri sebebiyle ilişkilerinde de bunları ararlar.

Aslan
İlgi odağı olmak! Evet, Aslanlar her daim dikkat çekmeyi seviyorlar ancak duygusal bir yönlerinin bulunduğunu da unutmayın ki işte Ay da burada devreye giriyor. Ay burcu Aslan olanlar sevdiklerini şımartmayı ve duygularını cömert bir şekilde göstermeyi severler. Çünkü bu durum onlara hem ego tatmini hem de daha fazla ilgi olarak geri döner. Mutlu oldukları bir ilişki içindelerse de sadakatlerini ortaya koyarlar.

Başak
Mükemmeliyetçi, analitik, sabırlı… işte karşınızda Başaklar! Başakların analiz becerilerini tartışmaya pek de gerek yok. Peki, onların bu zorlu yönleri Ay burcunda kendini nasıl gösteriyor derseniz de size zor anlarla kolay başa çıkmalarına yardımcı oluyor diyebiliriz. Başakların pek çok insan tarafından oldukça zorlayıcı bulunan bu yönleri aslında onların hem kendileri hem de hayatlarındaki insanlar için en iyisini istemelerinden kaynaklanıyor. 

Terazi
Zodyak’ın en çekici ve dengeleyici burçlarından biri olan Terazi de tıpkı Boğalar gibi Venüs tarafından yönetiliyor. İlişkilerde dengeyi temsil eden Teraziler bu sebeple sevecenlikleriyle de dikkat çekiyorlar. Ay burcu Terazi olanlar da bu durumdan benzer bir şekilde etkileniyorlar. Çoğu zaman orta yolun bulunmasına destek olan Teraziler zaman zaman duygularından sıyrılıp eleştirel bir tavır da takınabilirler.

Akrep
Sezgisel yönleri güçlü olan Akrepler Zodyak burçları arasında en tutkulu ve gizemli olan burç olarak biliniyorlar. Tüm duyguları derin yaşayan Akrepler bildiğiniz gibi kendilerini dışarıya karşı pek de kolay açmayı tercih etmezler. Ay burcu Akrep olanların ise tüm bu duyguları biraz daha derin ve içlerinde yaşadıklarını söyleyebiliriz. 

Yay
Özgür ruhları ve maceracı yönleriyle tanıdığımız Yayları çoğu zaman bilgeliğe düşkün ve optimist olan yönleri ile tanımışsınızdır. Ancak Ay burcu Yay olanların risk alma konusunda çok daha az tereddüt ettiklerini söyleyelim. Eğer kendilerini tehdit altında gibi hissederlerse Yaylar okları karşılarındakine çevirmekten pek de çekinmezler.

Oğlak
Oğlakları çalışkanlıklarıyla biliyoruz. Ay burcu Oğlak olanlar da pek farklı diyemeyiz. Hayatlarının amacını bulmak uğruna sürekli çabaladıklarından dolayı idealist olduklarını söyleyebiliriz. Bunun yanında Ay burcu Oğlak olanların aileleri ve kendi istekleri arasında kalmaları ve kendilerini bir tür bocalama içinde bulmaları da oldukça muhtemel.

Kova
Keşfetmeye ve özgürlüğe olan düşkünlükleriyle tanıdığımız Kovalar hayata kendileri gibi bakan insanları ararlar. Ay burcu Kova olanların da daima mantık aradıklarını söylemeliyiz. Özgürlüklerine aşırı düşkün olduklarından bireyselliklerini kaybetmeyi asla göze alamazlar ki bu da onların ilişkilerini biraz zorlayabilir.

Balık
Hassas burçlardan biri olan Balıkların hayalperest bir yönlerinin bulunduğunu eminiz siz de biliyorsunuzdur. Ay burcu Balık olanlar için bu durumun biraz daha şiddetli olduğunu yani kendilerini hayal dünyasına kolayca kaptırabildiklerini söyleyebiliriz. Bu da onların geleceklerini planlama konusunda bazı sorunlarla karşı karşıya kalabileceklerinin dolayısıyla da ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabileceklerinin bir göstergesi. 
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?