STİL

Angelina Jolie’nin En İyi Stil Görünümleri

Tek renk sade ve bohem görünümlü bir elbise ya da dümdüz bir pantolon ve tişört… İşte Angelina Jolie’nin zamansız, sade ve minimalist tarzının vazgeçilmez parçalarından yalnızca birkaçı. Filmlerinde çeşit çeşit kostümü harika bir şekilde taşıyan başarılı oyuncu, kırmızı halı görünümleri de dahil, günlük hayatında oldukça sade parçaları sıklıkla tercih ediyor. Biz de onun bu minimalist görünümünden ilham alalım dedik ve sizler için Jolie’nin son yıllarda en fazla dikkat çeken görünümlerini bir araya getirdik. İşte Jolie’nin, tercih ettiği zamansız parçalar içerisindeki eşsiz görünümleri…

Editör :Deniz Koç
Yayın Tarihi :18 Ağu 2021
Süre :1.5 Bardak

2011
 
O yıl düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni’ne sıklıkla tercih ettiği Atelier Versace imzalı elbisesi ile katılan Angelina Jolie, uzun kollu zümrüt yeşili ve kristal kaplı elbisesi ile ışıl ışıl bir görünüme imza atıyor. Açık bıraktığı saçları ve nude tonlarındaki makyajı ile ışıltılı görünümünü sade dokunuşlarla tamamlamayı seçiyor.

2012 
 
SAG ödüllerinde giydiği Jenny Packham imzalı elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Jolie, o yıl kırmızı halıda yıllarca unutulmayacak görünümlerinden birine imza atmıştı. Işıltılı görünümünü vintage görünümlü aksesuarları ve Gucci imzası taşıyan ayakkabıları ile tamamlayan Jolie, imza görünümü haline gelen nude makyajı ile harika görünüyor.

2012
 
Ocak ayında düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni’nde giydiği Atelier Versace elbisesiyle göz kamaştırıcı bir görünüme imza atan Jolie, elbisesinin kırmızı yaka detayıyla uyumlu çantası ve ışıltılı makyajı ile abartıdan uzak ama bir o kadar da dikkat çekici görünmeyi başarıyor. 

2014
 
Oyunculuk ve insani yardım çalışmalarına ek olarak Angelina Jolie yıllar içerisinde yönetmenliğe de el atmış ve oldukça da başarılı işlere imza atmıştı. 2014 yılında yönetmenliğini yaptığı savaş filmi Unbroken’ın Londra’daki galasında giydiği Ralph & Russo couture elbisesi içinde göz kamaştıran Jolie, pelerinli kostümü içerisinde harika görünmeyi başarıyor.

2014
 
Angelina Jolie Malefiz filminin Paris galasında giydiği siyah Ralph Lauren takımı içerisinde yine göz kamaştırıyor. Sade kostümünü sade makyajı ve Christian Louboutin ayakkabıları ile tamamlamayı seçen güzel oyuncu zarafetiyle kırmızı halıda görenleri kendisine hayran bırakıyor.

2014
 
Londra’da Great Ormond Street Hastanesi’ni desteklemek için verilen özel bir davete katılan Jolie, geceye Atelier Versace imzalı siyah elbisesiyle katılmıştı. Sıklıkla tercih ettiği renklerden biri olan siyahtan yine vazgeçmeyen Jolie, ışıltılı elbisesini yine sade saç ve makyajı ile tamamlıyor.

2017
 
Hollywood Film Ödülleri’ne katılan Jolie, yine Jenny Peckham imzalı bir elbise tercih ediyor. Gümüş gri saten görünümlü elbisesi içinde muhteşem bir görünüme imza atan Jolie, görünümünü kırmızı tonlarındaki ruju, açık bıraktığı saçları ve Tiffany & Co’dan tercih ettiği ışıltılı kolyesi ile tamamlamayı seçiyor. 

2018
 
Angelina Jolie yine bir Altın Küre Ödül Töreninde ve yine unutulmaz bir görünüme imza atıyor. Oğlu Pax ile birlikte katıldığı 2018 yılındaki ödül töreninde Atelier Versace imzalı bir elbise tercih eden Jolie her zamanki gibi şıklığından asla ödün vermiyor. Siyah elbisesinin tüy detaylı tül pelerini içerisinde göz alıcı bir görünüme kavuşan Jolie, nude tonlardaki imza makyajından da vazgeçmiyor.

2018 
 
Critics Choice Awards törenine Ralph & Russo imzalı beyaz elbisesiyle katılan Jolie, fazla detay barındırmayan straplez elbisesinin içerisinde oldukça zarif görünüyor. Görünümünü kırmızı tonlarındaki ruju ile tamamlamayı seçen Jolie, bembeyaz görünümüne ışıltı katmayı başarıyor.

2018
 
Kraliçe II. Elizabeth’in davetlisi olarak St. Paul Katedrali’nde düzenlenen bir törene katılan Jolie, Ralph & Russo imzalı kırık beyaz elbisesi içerisinde göz kamaştırmayı başarıyor. Şapkası ve eldivenleriyle tamamladığı görünümüyle zarif bir şıklık yakalamayı başarıyor. 
Yukarı Kaydır