ASTROLOJİ

Aldatmaya Meyilli 5 Burç

Genelleme yapmaktan kaçınmak istesek de olanı olduğu gibi söylemekte fayda var, önemli olan, kimin üzerine alınıp kimin alınmadığıdır diye düşünüyoruz. Burçlarımız hayatımızın gidişatını belirlemiyor elbette, zira öyle olsaydı koca dünyada ve milyarlarca insan arasında yalnızca 12 hayat yolu ve bilmem kaç milyon tek tip insan bulunurdu. Yine de olaylara tepkimiz, söz ve davranışlarımız üzerinde hatırı sayılır bir etkilerinin olduğunu inkar edemeyiz. Bazı burçlar, yapıları gereği aldatma eylemine diğerlerine nazaran biraz daha meyilli olabiliyor; elbette bu demek değil ki hepsi muhakkak aldatacak… Öyleyse, kendimizi yeterince açıkladığımıza inanıyor ve aldatmaya meyilli beş burcu huzurlarınıza sunuyoruz.

Yayın Tarihi :03 Eyl 2021
Süre :2 Bardak

 Koç
 
Cinsel çekim ve performans konusunda akla ilk gelen burçlardan biri olan Koç, cinsel dürtüleri en yüksek olan burçların başında gelmesiyle de biliniyor; ancak bu burç ile bir birlikteliği olan insanlar unutmamalı ki Koçlar, ilişkilerden kolay sıkılmalarıyla da tanınıyorlar.  Aşk ateşini çabuk yakan, ancak bir o kadar da çabuk söndüren bu burç, partnerinden beklediği heyecanı bulamadığı takdirde başka maceralara atılmak isteyebilir. Adımlarına yetişemeyen herhangi bir burç ile ilişkilerini ilerletmede oldukça zorlanabilirler. Örneğin, yavaş ve sabit bir yapıya sahip Boğa ile yaşayacakları olası bir birliktelik onları sıkacak; hassas ve nazik olan Yengeç, onlara fazla duygusal gelecektir. Bu nedenle Koç burcunun bilhassa bu iki burcu aldatma ihtimalinin yüksek olduğu söyleniyor.

İkizler
 
Tüm burçlar arasında aldatmaya meyilli yapısıyla en ön planda bulunan burcun İkizler olduğu söyleniyor ve ne yalan söyleyelim, biz bu bilgi karşısında pek de şaşırmıyoruz. Olumlu olumsuz onlarca niteliği ile tanıdığımız İkizler burcunun en meşhur özelliğinin, hepimizi çileden çıkaran kararsızlığı olduğunu biliyoruz. Aldatma konusunda en acımasız olacağı düşünülen ikizler, dürtülerine sırt çeviremiyor ve ilişkilerinden çabuk sıkılıyor. Sosyal insanlar; haliyle gün içerisinde birçok insanla tanışabiliyor, iletişim ve samimiyet kurabiliyorlar. Hayatlarının birçok alanında, her şeyden ikişer tane (hatta bazen daha da fazla) bulundurmayı tercih eden bu burç, şehvetlerinin hem maddi hem de manevi anlamda karşılanmasına önem veriyor. Hassas ve duygusal olmasıyla bilinen bir Balık burcunu aldatma ihtimalinin oldukça yüksek olduğu söyleniyor.

Terazi
 
Romantik ve ilişki odaklı yapısıyla tanıdığımız Terazi’yi görmek sizi şaşırttı, öyle değil mi? Aşka aşık burçlar listemizde de yer alan bu romantik burç, hayatında bir dengenin olmasına bir hayli önem veriyor. Dolayısıyla düzgün ve düzenli bir ilişkisinin olması konusunda yaşadığı kararlılıkla da dikkat çekiyor. Şayet bu aşk böceği bir gün aldatırsa bunun tek bir nedeni vardır, o da mevcut partnerinden istediğini alamıyor ve ihtiyaçlarının karşılanmıyor olması. Aşkı aşk için aldatacakları tahmin edilen ve aldattıkları için kendilerini berbat hissedeceklerinden emin olduğumuz Teraziler, gerçeği saklamak için ellerinden geleni yapacaklardır. Sevmek kadar sevilmeyi de arzulayan bu insanların Başak veya Oğlak burçları ile yaşayacakları olası bir ilişkiden sağ veya sadık çıkmalarının pek de mümkün olmadığı söyleniyor.

Akrep
 
İlişkilerde bir hayli baskın olmasıyla tanınan Akrep aldatır ve bunu çok iyi saklar. Aldatma nedeninin yalnızca basit bir cinsel çekim değil, genellikle çok daha derin bir mevzuya dayanacağı tahmin edilen bu burç, aynı zamanda ‘yasak aşk’ fikrini pekala cazip bularak aldatma eylemine başvurabilir. Dahası, ilişkilerinin sürdürülebilirliğinde sekse oldukça önem veren Akrepler, bu konuda tatmin olmadıkları takdirde partnerlerini aldatabilirler. Bazı durumlarda adeta birer kapalı kutuya dönüşen bu insanlar, ihanetlerini saklamak adına ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Her şeye rağmen sadakate önem veren Akreplerin, aldatıp yakalandıkları takdirde aynı hatayı bir kez daha yapmayacaklarına inanıyoruz. Aslan burcu ile yaşayacakları bir ilişkiyi ihanetle sonlandırma olasılıklarının yüksek olduğu da söyleniyor.

Balık
 
“Dualite” denildiğinde akla ilk gelen burç İkizler, ikincisi ise Terazi. Şayet üçüncüsünün hangi burç olduğu soracak olursanız, bir saniye bile tereddüt etmeden uzun parmaklarımızla Balık burcunu gösterirdik. Bu burcun simgesinde tek değil, çift balık olmasının da altını çizmekte fayda var. Zıt kutupların birbirini çekmesi durumuna canıgönülden inanan Balıklar, içerisinde bulundukları ilişkinin tam tersini vadeden bir başka birlikteliğin olasılığıyla karşılaştıklarında, o tarafa doğru kuvvetli bir çekim hissederler. Aldatma ihtimalleri yüksek olan burç ise Kova olarak biliniyor.
Yukarı Kaydır