Önümüzdeki 5 gün boyunca
ASTROLOJİ

29 Kasım-5 Aralık Haftalık Burç Yorumları

29 Kas 2021

Bu haftaya, Yay burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması damgasını vuracak. Duygular ve mantık aynı anda ilerliyor. Yakın dostlarınızla iş birliği içinde olacaksınız. Toplumsal olguların önem kazanmasıyla mesleki başarılar, hırslar ve sosyal ilişkiler aynı doğrultuda ilerleyecek. İlişkilerin yön değiştireceği bu haftada bakalım burçları neler bekliyor?

2 Bardak

Bu hafta haftanın ilk yarısında finansal planlar, gizli saklı eylemler ve geleceğe dair hayaller, tasarılar gündeminizde olabilir. Haftanın ilk günlerinde ilişkileriniz ön planda olurken, haftanın ikinci yarısında netleşme ve art niyet içeren durumların ortaya çıkışı söz konusu olabilir. Bununla birlikte sizler de gizli ilişkiler, etik ve yasa dışı durumlar içerisine girmemek konusunda dikkatli olmalısınız. Cumartesi günü Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Haftanın ikinci yarısı boyunca bu tutulmanın etkileri daha gözle görülür olurken, yaşamınızda gizli saklı konu kalmayacak. Bazılarınız için evliliğe dair adımlar, geleceğe dair planlar ve aile ve akrabaların bir araya gelişi, organizasyon ve seremoniler gündeme gelebilir. Bir planınızdan vazgeçme, bir beklentiyi geride bırakma durumu yaşanabilir. Eski konuları tekrar tekrar düşünmek ve konuşmak, yerinizde saymanıza neden olacaktır. Şansınız artıyor, dilek ve isteklerde bulunma zamanı!

Bu hafta haftanın ilk yarısında ilişkileriniz ve ortaklıklarınızın geleceği ön planda olabilir. Duygusal ilişkilerinizde romantizm artabilir. Sevdiğiniz insanlara daha bağlı hissedebilir, sevdiklerinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde sürpriz durumlar gündeme gelebilir. Cumartesi günü gerçekleşen Güneş Tutulması aydınlanma ve ortaya çıkma enerjisini çalıştıracak. Kendinizle, insanlarla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bir korkunuzu geride bırakabilirsiniz. Bu geride bırakış ise size yaşam yolunuzda yeni kapılar açabilir ve iş veya ilişkiler alanında teklifler alabilirsiniz. Finansal kaygılarla panik halinde hareket etmeyin, aşırılık içeren finansal adımlardan kaçının. Eviniz için harcamalar ve tadilatlarla ilgilenebilirsiniz. Aile kurmaya dair konularda finansal hesaplamalar yapabilirsiniz. Eski bir ilişkinin yüklerinden arınma zamanı olabilir. Rüyalarınızda ortaya çıkan kişi ve konularla ilgili negatif bağlarınızı kesmeye çalışın.

Bu hafta haftanın ilk yarısında iş görüşmeleri, iş teklifleri, alternatif iş projeleri gündeminizde olabilir. Kendinizi geliştirmeye, yaşam şartlarınızı yükseltmeye, kendinize yeni bir düzen ve yeni bir rutin kurmaya odaklanacaksınız. İş alanında ve gelecek planlarınızda hisleriniz ve sezgilerinizle hareket edebilir ve bir parça risk alarak ilerleyebilirsiniz. Zira haftanın ilk yarısında şartlar ve koşullar tam olarak net ve belirgin olmayacaktır. Fakat haftanın ikinci yarısından itibaren, özellikle 4 Aralık günü ve civarında pek çok koşul netleşmeye gidecek. Özellikle insanlarla ilgili daha net ve keskin yargılara varacaksınız. Bu da sizi hem iş hem özel hayatınızda yön belirlemeye götürecektir. Partnerlik ve ortaklık ilişkilerinizde bağlayıcı, mevcut bağları ise kopartıcı durumlar karşınıza gelebilir. Son dönemdeki koşullarınız, tutulmanın hangi yönde çalışacağını gösterecektir. Zorlanan ve takıldığınız, yerinizde saydığınız durumlarla vedalaşma zamanı. 

Bu hafta haftanın ilk yarısında ilişkilerinizin, duygusal birlikteliklerinizin geleceğini sorgulayabilir, geleceğe dair plan ve tasarılar içerisine girebilirsiniz. Haftaya daha duygusal, hassas başlayacak ve hayatınızdaki insanlara karşı daha empati odaklı olacaksınız. Sorunları ve problemleri halı altına süpürmekten ve içinize atmaktan mutlaka kaçının. Zira cumartesi günü gerçekleşen Güneş Tutulması, görmezden gelinen sorunların patlak vermesine neden olabilir. Sizi uğraştıracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda dağınıklığa ve aşırılıklara karşı dikkatli olma zamanı. Abartılı hayaller, abartılı projeler ve anlık heveslerle karar almak istikrar konusunda zorlanmalara neden olabilir. Potansiyelinizi fark etme, potansiyelinize göre hareket etme zamanı. 

Bu hafta haftanın ilk yarısında hem iş hem özel hayatınızdaki ilişkileriniz daha önemli ve belirgin olacak. İnsanlarla ilişkilerinizin, motivasyonunuzu ve enerjinizi etkileyebileceği, belirleyebileceği bir haftadasınız. Duygularınız yükselebilir, ilişkilerinizde tutkular ve heyecanla yeni bir macera içerisine girebilirsiniz. Geçmişten gelen yüklerden, geçmiş deneyimlerden arınmak, yalnız Aslanlar için yepyeni ve kadersel kapılar açacaktır. Şans ve fırsatlardan yana oldukça destekleyici çalışacak olan bu hafta içerisinde mutlaka istek ve dileklerinizi daha sık tekrar edin, dilek çalışmaları yapabilir veya dualar edebilirsiniz. Gebelik, doğum gibi çocuk sahibi olmaya dair konular bazı Aslanlar için gündeme gelebilir. Kendinizi her alanda gösterme, öne çıkma, alkış toplama zamanı. Yeteneklerinizle ilgili iş girişimlerine dair uğraşlar içerisinde olabilirsiniz.

Bu hafta haftanın ilk yarısında geçmişten gelen bazı konular ve durumlarla vedalaşma, bazı ön yargılardan uzaklaşma, bazı planlardan vazgeçme durumları içinde olabilirsiniz. Tutulmaya doğru giderken ilişkiler ve ortaklıklarda kendi çıkarlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Araçlarla ilgili alım satım konularınız netleşmelere gidebilir. Cumartesi günü gerçekleşen Güneş Tutulması, hayatınızda aşırılığa gittiğiniz konularda size uyarılar verebilir, sizi durdurmaya çalışabilir. Bu bazen kazalar ve aksiliklerle karşınıza gelebilir. Bu yüzden hafta başından itibaren aşırılığa gittiğiniz konuları fark edin ve iç kontrol çalıştırmaya özen gösterin, dışarıyı kontrol etme dürtünüzü serbest bırakmaya çalışın. İnançlarınız ve değerleriniz, kişisel doğrularınız her zamankinden önemli hale gelebilir. Etik değerlerinizi korumalı, abartılı ön yargılardan uzaklaşma zamanı.

Bu hafta kendinize yeni iş bağlantıları kurabilir, bunun için belki kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Her ne yaparsanız, bu haftaki tüm girişimlerinizin iyi sonuçlanması için gökyüzü destekçiniz olacaktır. Ticari ve duygusal anlamda oldukça parlak bir zamandasınız. Gündeminiz yeni insanlar, yeni işler, yeni yerler üzerine oluşacaktır. Popülerliğiniz ve iyimserliğiniz size pek çok fırsat getirebilir. Öncesinde olumsuz tecrübeler yaşamış olmanızın etkisini üzerinizden atmalısınız. Her birinde, isteklerinize bir adım daha yaklaştığınız gerçeğini unutmayın. Zihinsel yorgunluğunuzun içerisinde yön arayışınız olacaktır. İletişiminiz ve güçlü hafızanız sizleri yeni bir aydınlık için hazırlıyor olacak. Çalışma hayatınızda reddettiğiniz konularda kabullenişe geçiyorsunuz. Hatalarınızın ağır faturasını ödediniz. Şimdi gerçekten başarı dönemine doğru ilerliyorsunuz. Aşk hayatınızda yeniliklere hazır olun. 4 Aralık Cumartesi günü Yay burcunda yılın son Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Yakın çevrenizden sizlere yansıyan duygusal konuları geride bırakmaya hazır olun. 

Bu hafta haftanın ilk yarısında erkekler ve eril figürler ile iş birliği içerisinde olabilir, bireysel hedeflerinizle ilgili insanlardan destek ve yardım alabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili beklemediğiniz bir başarı, bir fırsat önünüze gelebilir. Aşk ilişkilerinizde şefkat ve anlayış daha fazla çalışabilir. Süregelen ilişkilerde daha romantik ve gizemli olacağınız günlerdesiniz. Hafta ortasından itibaren cumartesi günü gerçekleşecek olan Güneş Tutulmasının etkileri daha gözle görülür olacak. Finansal konularda sizlere yeni girişimleri getiren bu tutulma dönemi, birikim, harcama ve para yönetimini odak noktanıza taşıyabilir. Bu konularda normal zamana göre daha cesur davranabilir, daha fazla risk alabilirsiniz. Bu hafta kibir, ego ve bencillik gibi gölge yönlere kapılmamaya dikkat ettiğinizde, tutulma ile büyük bir maddi şans yakalayabilirsiniz.

Bu hafta haftanın ilk yarısında elinizde olmayan koşullar, mecburiyet ve zorunluklarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Her konuda ve her alanda daha fazla geleceği düşünebilir ve geçmişten uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu duygu ise sizlere gelecek planları yapma, uzun vadeli düşünerek hareket etme durumunu getirecektir. Aile ilişkilerinizde merhamet ve şefkat odaklı hareket etmeli ve yakınlarınıza karşı daha kabul edici olmalısınız. Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşen Güneş Tutulması ile yükselen enerji, sizleri kibir, yargılama ve fanatik tavırlar içerisinde olduğunuzda nispeten zorlayabilir. Aklınızdan geçen durumların çok hızlı bir şekilde, şansla önünüze geldiğini görebilirsiniz. Bazı Yaylar için bu hafta evlilik adımlarını, bazı Yaylar içinse davalarla ilgili aktif süreçleri getirecektir.

Bu hafta haftanın ilk yarısında eski dostlar, eski tanıdıklar tekrar karşınıza çıkabilir, bu insanlardan haberler alabilirsiniz. Geçmişten tanıdığınız insanlarla tekrar bir araya gelebilir, geçmişe nazaran daha esnek ve anlayışlı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Özellikle küstüğünüz ve dargınlık yaşadığınız insanlara karşı adım atma isteğini içten içe duyabilirsiniz. Bu hafta olaylara ve durumlara kendi lehinizden bakabilir, meseleleri daha çok somut ve gerçekçi yanıyla ele alabilirsiniz. Finansal konular, her zamankinden önemli olabilir. Bazı Oğlaklar bugünlerde hassas ve gergin olabilir, finansal kaygılar içerisine girebilir. Cumartesi Güneş Tutulması gerçekleşiyor ve gizli saklı sırları açığa çıkarıyor. Hem kendi sırlarınızın açığa çıkmasına karşı dikkatli olun hem de gizlemeniz gereken durumlara çok fazla girmemeye gayret edin. Hangi kaygılarınızın doğru olup hangilerinin yersiz olduğunu görebileceksiniz.

Bu hafta haftanın ilk yarısında bireysel hedef ve amaçlarınızın peşinden gidebilir ve kendinize yatırım yapmak, kendinizi iyileştirmekle ilgilenebilirsiniz. Hırs, azim veya takıntı bu haftanın etkileriyle artabilir. Durumlara ya hep ya hiç mantığıyla yaklaşabilen yanınız, haftanın enerjileriyle daha fazla ortaya çıkabilir. Hem duygularınızı yönetebilmeli hem de tavırlarınızda aşırıya kaçmamalısınız. Abartılı riskler almak veya küçük meseleler için büyük kararlara gitmek bazı kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta Güneş Tutulmasının getireceği farkındalık haliyle bilinçli hareket etmeye önem verecek, bir idealinizin peşinden gidecek ve uzun süredir istediğiniz veya beklediğiniz bir konuda fırsat yakalayacaksınız. Bu durum, bir kaygı ve endişenizden de kurtulmanızı sağlayacak. Bazı ilişkilerde barışmalar ve uzlaşmalar gibi konular öne çıkabilir. Alternatif projelerden daha yüksek kazançlar elde edebilir ve iş hayatında farklılığa gitmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta haftanın ilk yarısında yolculuklar ve seyahatler, toplum önünde yapılan işler, eğitim ve öğretim hayatınızda alınacak başarılar ve kitlelere hitap etme, grup ve toplulukları yönetme ve liderlik gibi konular öne çıkabilir. Yöneticilik alma, görev ve sorumluluklarınızın artışı, yöneticilerden destekler görme bu hafta karşınıza gelen gündemler olabilir. Bazılarınız ise bu hafta süregelen bir eğitimin ve yolcuğun sonuna gelebilir ve tamamlayabilir. Cumartesi günü gerçekleşen Güneş Tutulması ile yaşamınızın her alanındaki şans potansiyeliniz artacak. Geçmişi veya eskiyi arkada bırakma zamanı. Yeni başlangıçlar yapabilme noktasında size yük olan durumlardan özgürleşeceksiniz. Fiziksel veya zihinsel olarak sınırları aşacağınız bir dönem. Aynı zamanda eş ve baba figüründen bu hafta büyük destekler görebilirsiniz. Süregelen davaların sonuna gelinebilir ve nihai karar verilebilir.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?