pexels
BUSINESS

2022 Yılına Kendinize Yatırım Yaparak Başlayabileceğiniz 5 Ücretsiz Online Eğitim

03 Oca 2022

Kuşkusuz ki yoğun bir koşuşturmalar yaşadığımız rutin yaşamımızın içinde eğitimlere vakit ayırmak bazen gözümüzde büyüyor. Belki fiziksel olarak bir yerden bir yere gidip eğitim almak zor olsa da artık günümüzün gelişen teknolojileriyle birlikte eğitime ulaşmak da çok daha kolaylaştı. Hayatımızı kurtaran online eğitimler hem yeteneklerimizi keşfetmemizi sağlarken hem de uzmanlık alanımızda gelişmemizi, yeni hobiler ve meslekler edinmemizin de yolunu açabiliyor. İşte bu yazıda 2022 yılına henüz girmişken, yeni yılda yeni kararlar alarak kendine yatırım yapmak isteyenler için ücretsiz online eğitimleri araştırdık. İstanbul İşletme Enstitüsünün sunduğu ücretsiz eğitimlerin sonunda sertifika almak da mümkün oluyor. İşte o eğitimler…

pexels
Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi

Fotoğrafçılık becerini “doğum fotoğrafçılığı” alanında kullanmak isteyenler veya hali hazırda bu alana yönelmek isteyen ve kendini geliştirmeyi amaçlayanların katılabileceği Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi enstitü eğitimleri kapsamında ücretsiz ve online olarak gerçekleştiriliyor. Temel ve İleri fotoğrafçılık eğitim almış; fotoğraf çekebilen, ISO, diyafram, enstantane, pozlama gibi temel kavramları bilen ve uygulayabilen, fotoğrafta branşlaşmak isteyen herkes için uygun olan bu eğitimle; deneyim sahibi hocadan birçok ipucu, yönlendirme ve bilgi almak mümkün olacak. Kısaca; fotoğraf çeken, doğum fotoğrafçılığı konusunda detay bilgiler öğrenmek isteyen, bu alanda çalışmayı planlayan ya da merak eden herkes bu eğitime katılabiliyor. Bir hafta sürecek olan bu eğitimde, Doğum fotoğrafçılığının temelini, hangi ekipmanları kullanmanız gerektiğini, çekim aşamalarının, çekim tekniği açısından farklarını ve önemini Edit aşaması renklerin nasıl düzeltilebileceğini öğrenerek mesleğe hazırlanıyorsunuz. Eğitime ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

pexels
Sunum Teknikleri Eğitimi
 
Kuşkusuz ki doğru bir sunum yapmak insanları etkilemek ve mesajlarınızı doğru şekilde iletmek için olmazsa olmaz bir önem taşıyor. Fikir konusunda iyiyim ama sunum teknikleri konusunda endişelerim var diyen herkes için oldukça etkili bir eğitim çözümü olan Sunum Teknikleri Eğitiminde; verilerle hikaye anlatıcılığından, iş sunum becerilerine, para kazandıran sunumlardan, kitlesel konuşmalara kadar birçok alanda sunum yapmak isteyenler eğitim alabilecek. İlk etkileşim becerisi, muhteşem giriş teknikleri, beden dili ve öz güven mesajları, ilham veren özgün içerikler, sıra dışı anekdotlar sayesinde online platformda neler yapabileceğini görecek olan katılımcılar; nasıl hazırlık yapacağını, kapanışta nasıl izler bırakacağını bu eğitimde deneyimleyecek. Eğitim; Çekici giriş, ilk etkileşim, İlk 7 saniye etkisi, Yetişkinlere online sunum yapmak, Sunuma 5 boyutta hazırlık, Online sunum nasıl yapılmaz?, İçerik üretmek de dahil 14 ayrı başlıkta kapsamlı şekilde gerçekleştirilecek. Eğitime ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

pexels
Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi

Fotoğrafçılık becerinizi “Düğün Fotoğrafçılığı” alanında kullanmak, bu alanı tanımak ve iş haline dönüştürmek isteyen veya sadece hobi olarak düğün fotoğrafları çekmek isteyenler için kapsamlı bir eğitim olan  Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere yol haritaları çiziyor. Bu eğitimle; ekipman bilgisi, çekim teknikleri, ışık kullanımı, düğün çekim stilleri dahil 15 ayı konuda katılımcılara bilgiler sunuluyor. 1 hafta sürecek online eğitime linke tıklayarak katılabilirsiniz.
 
 

pexels
Görsel Mağazacılık Eğitimi

Görsel standartlara sahip olmak perakende sektöründe marka olabilmenin en önemli kriterlerinden biri olarak öne çıkıyor. Dünyada kabul görmüş görsel teknikleri doğru zamanda doğru yerde kullanmak, markanın imajını ve satışlarını önemli derecede etkiliyor. Bu önemle hazırlanan eğitim katılımcıların görsel mağazacılık alanında bilgi ve donanımlarını artırmalarını sağlıyor. Bu eğitim programı özellikle de sektörde ticari stratejileri görsel algıyla yönetecek mağaza tasarımcıları yetiştirmek için hazırlandı.
Perakende sektöründe olup kurumsal ya da kurumsal olmayan küçük işletmeler için satış ve metrekare (m2) verimliliğini artırıp, farklılık yaratmak adına önemli başlıklar içeren eğitimde; Görsel Düzenleme, Renklerin Görsel Mağazacılıkta Kullanımı ve Mağaza Satışını Arttırmada Manken Kullanımı ve Styling’in Önemi dahil 7 ayrı başlıkta alana dair önemli bilgiler paylaşılacak. 1 hafta sürecek online eğitime linke tıklayarak katılabilirsiniz.

pexels
İkna Oyunları Eğitimi

İkna hayatın her alanında oldukça güçlü bir argümandır. Mümkün görünmeyen işleri farklı teknikler uygulamak suretiyle ikna ederek kazanmak ikna oyunlarının bir parçası olarak öne çıkıyor. Bu eğitim de insanların nasıl ikna olduğunu deneyimleyeceksiniz. Sizi ikna edenlerin ortak özelliklerini ikna oyunlarında göreceksiniz. İknanın sürdürülebilir bir etkileşim olması için nelerin nasıl ve ne zaman yapılacağını yaşayacaksınız. İkna oyunlarında duygu ve mantığı aynı anda yönetmek ve Türk insanının özelliklerini keşfetmek için yol haritasına kavuşacaksınız. Herkese açık olan ve 16 farklı konu başlığında gerçekleştirilecek olan bu eğitimin detaylarına tıklayarak erişebilirsiniz.
 
 

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?