ASTROLOJİ

13-19 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Editör :Tuğba Özer
Yayın Tarihi :13 Eyl 2021
Süre :4 Bardak

Bu hafta haftanın ilk iki gününde sağlıkla ilgili destekler, hastane ziyaretleri, tedaviler ve hizmetler gündeminizde olabilir. İlaç kullanımınızla ilgili değişiklikler olabilir. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında hem iş hem özel hayatınızda karşınızdaki insanlar üzerinde etkiniz artabilir. Bazı ilişki ve ortaklıklarda rekabet ve meydan okuma durumları karşınıza gelirken uzlaşmacı olunduğunda güçlü iş birliklerine dahil olabilirsiniz. Önemli olan bu süreçte ortak çıkarları korumak ve ortak çıkarlarla hareket etmek. Zira siz veya karşınızdaki kişiler yalnızca kendi lehini koruma eğiliminde olursa ilişkilerde pürüzler çıkabilir, ani bitişler yaşanabilir. Bir ve biz olunan her türlü birliktelik gelişiyor ve ilerliyor. Özellikle perşembe ve cuma günlerinde ilişkileriniz sağlamlaşabilir, yapacağınız başlangıçlar daha uzun vadeli olabilir.

Bu hafta haftanın ilk iki gününde aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde küslük ve barışma durumları yaşanabilir. Geçmişe dönebilir, geçmişteki insanları ve anıları tekrar tekrar hatırlayabilirsiniz. Anda kalmaktan ziyade geçmişte veya gelecekte olacağınız iki gün geçirebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında günlük yaşamınız daha fazla hareketlenecek. Bir koşturmaca içerisinde olabilir ve yoğun bir tempoda ilerleyebilirsiniz. Ek işler, ek projeler, dönem bazlı işler ve yurtdışı bağlantılı çalışmalar gündeminizde olabilir. Süregelen işinizdeki memnuniyetsizlikleriniz sizi farklı iş başvuruları yapmaya ve alternatifleri değerlendirmeye götürebilir. İş hayatınızda bir rutini kırmak, alışılmışın dışına çıkmak isteyebilirsiniz. İstikrar ve sabırla ilerlemek bu dönem boyunca kazanmanın anahtarı olacaktır. Diyet, spor gibi başlangıçlar için de uygundur.

Bu hafta haftanın ilk iki gününde ev düzeni, yaşamınızı kurduğunuz temeller, sırtınızı yasladığınız insanlarla ilgili değişimler olabilir. Taşınma, taşınmaz mal alım-satım gündemlerinizdeki bir belirsizlik netleşebilir. Yurtdışı seyahatleri ve uzak mesafe yolculuklarla ilgili planlamalarınızda ise değişiklikler yapmanız gerekebilir. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında çocuk sahibi olma kararı, çocuk sahibi olma isteği ve çocuklarınız için daha fazla efor ve çaba hali gündeme gelebilir. Kendi hayatınızda ise aşk duygusunu daha çok tutkular ve zaaflar ile yüksek frekanslarda yaşayabilirsiniz. Bazı ilişkilerde var olan denge tersine dönebilir. Duygunuzun ve ilişkinizin peşinden gitmek, emek vermek ile ilişkinizi akışa bırakmak ve daha pasif kalmak arasında bir seçim yapabilirsiniz. 

Bu hafta haftanın ilk iki gününde dalgınlıklara, unutkanlıklara ve alınganlıklara daha açıksınız. Küçük kazalar ve yanlış anlamalar, yanlış anlaşılmalar ve kendinizi ifade etme, karşınızdakini anlama çabası gibi başlıklar ön planda olabilir. Gündeminizi bir anda değiştirecek bir haber alabilir, bir telefon alabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında zaman zaman dönemin etkileriyle zihinsel ikilemler yaşayabilir ve kararsızlık içinde hissedebilirsiniz. Bu kararsızlıklar ise tavırlarınıza yansıyabilir ve bir ileri iki geri adımlar içinde olabilirsiniz. Çoğunlukla çok fazla düşünmek ve olayları her açıdan ele almaya çalışmak zihninizi daha fazla dağıtacaktır. Adım adım gittiğiniz, içinde bulunduğunuz anı doğru ve sağlıklı yönetmek en doğru form olacaktır. 

Bu hafta haftanın ilk iki gününde çoğunlukla finansal gündemlerle meşgul olacak ve paranızı yönetmeye çalışabilirsiniz. Bir yandan biriktirmeye bir yandan keyfi isteklerinizi gerçekleştirmeye ve bu doğrultuda maddi dengeyi sağlamaya çabalayabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında daha hızlı harekete geçen ve karşınızdakilere göre aksiyon alan bir tavırda olabilirsiniz. İnsanların tavırlarını ve sözlerini gözlemleyecek ve buna göre aksiyon alacaksınız. Kariyerinizde daha iyisini veya mükemmeli yaratmak isteyebilirsiniz. Evlilik ve evliliğe dair adımlar, kararlar da bu dönemden itibaren ortaya çıkabilir. Kararlarınızın ve düşüncelerinizin daha sık değiştiğini hissedebilirsiniz. Bekarlar için flörtöz enerjiniz yükselirken çevrenizde birden fazla potansiyel de söz konusu olacaktır. 

Bu hafta haftanın ilk günlerinde enerjinizin, düşüncelerinizin ve tavırlarınızın değiştiğini fark edebilirsiniz. Bazı ilişkilere dair yaklaşımınız daha ılımlı ve affedici olabilir ve ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Dargınlıklar barışma ile sonlanabilir. Dış görüntünüzle ilgili küçük değişiklikler iyi hissettirebilir. Geniş kitleler tarafından tanınmak, pek çok insan tarafından konuşulmak, mesleki alanınızda uzmanlaşmak bu haftanın diğer gündemleri olacaktır. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında kazançlar ve ödemelerle ilgili hareketli döneminiz daha fazla öne çıkacak. Araçlarla ilgili alım-satımlar yapabilirsiniz. Teknolojik aletlerle ilgili harcamalar, seyahatler için yapılacak ödemeler gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle maddi yardımlaşmalar veya ortaklı finansal planlar içinde olabilirsiniz. 

Bu hafta haftanın ilk günlerinde enerjinizde, motivasyonunuzda dağınıklıklar olabilir. İşinizle ilgili bir dağınıklık yaşayabilir veya yönünüzü belirlemekle ile ilgili kararsız kaldığınızı hissedebilirsiniz. Mükemmeliyetçi yanınız daha fazla çalışabilirken bu enerji bazılarınız için umursamazlık ve boşverme gibi tarafları öne çıkarabilir. Önemli adımlardan Çarşamba gününe dek kaçının. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında hareketli bir tempoya geçeceksiniz ve koşturmacanız artacak. Harcamalar ve kazançlar birlikte artabilir. Maddi konularda insanlar sayesinde şanslı durumlarla karşılaşabilir veya hayatınızdaki insanlardan maddi destek görebilirsiniz. Hediyeler alabilirsiniz. Sağlık veya estetik konularıyla ilgili operasyonlar gündeme gelebilir. Hak ve adalet konuları sizin için her zamankinden daha önemli olacak. 

Bu hafta haftanın ilk günlerinde sezgilerinizin peşinden gidebilir, daha önce farkına varmadığınız şeylerin sezgilerinizle farkına varabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde telepati daha çok çalışabilir. Uzaklardaki bir kişiden veya uzak geçmişte kalmış bir kişiden ilginç bir dönüş alabilir veya karşılaşabilirsiniz. Evli Akrepler çocuk sahibi olmakla ilgili bugünlerde kararsızlık hissedebilir veya umut ve motivasyon konusunda daha dalgalı bir enerjide olabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında iş hayatınızda denemediğinizi denemek, farklı olana gitmek, işinizde farkınızı ortaya koymak veya yeni girişimler gündeminizde olabilir. Kitlelere hitap eden işler, sanatla bağlantılı çalışmalar, orijinal fikirler bugünlerin başlıkları arasında olacak

Bu hafta haftanın ilk günlerinde yoğun gündemler veya koşturmaca içerisinde olabilirsiniz. Bir haber, bir teklif bugünlerde gündeminizi birden değiştirebilir. Beklemediğiniz bir kişiden ilginç bir teklif alabilirsiniz. Aile içinde sağlıkla ilgili destekler alınabilir, ebeveynlerinizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında arkadaşlıklardan ortaya çıkan flört durumları gündeme gelebilir. Bazılarınız aşk ve arkadaşlık arasında kalan bir ilişki deneyimleyebilir. Hali hazırda arada kalmış bir ilişkiye sahip olanlar ise bugünlerde bu ilişkinin içine daha çok çekilebilir. Gizli ilişkilerden, aldatma ve yanıltma durumlarından mutlaka kaçınmalısınız. Zira bunlar ilerleyen dönemde karmadan size geri dönebilir. Ayın ikinci yarısında ilişkilerdeki tavrınızı değiştirmek isteyecek ve kendi normalinizin dışına çıkacaksınız. 

Bu hafta haftanın ilk günlerinde önemli kararlar almaktan kaçınmalı, imza işlerinizde her şeyin üzerinden iki kez geçmeli ve iki kez kontrol etmelisiniz. Araçlarla ilgili gündemleriniz olabilir, araçlarınızı iyileştirmek, tamir ve tadilat için uygun günler. Fakat yüklü satın alımlarla ilgili aceleci olmayın. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında denge ile hareket etmeniz, her alanda dengeyi önemseyerek aksiyon almanız gerekecek. Bu transitten daha güçlü etkilenecek bir burç olduğunuz için dengeli olmak size hem iş hem ilişkilerden yana farklı fırsatlar getirirken dengesizlik ve fevrilikler kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Pasif agresif tavırlardan kaçının. Üstü kapalı, iletişimden kaçınan konuşmalar yapmak yerine tatlı dille düşüncelerinizi dile getirin. 

Bu hafta haftanın ilk iki gününde finansal konularda şanslar ve şanssızlıklar bir arada olabilir. Kaybettiğiniz bir paranızı, değerli eşyanızı tekrar bulabilirsiniz. Bazı alışverişlerinizi daha kazançlı yapabilirsiniz. Fakat zorunlu ödemeler de karşınıza gelebilir. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında hak ve adalet anlayışınızın güçlenip ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Doğru bildiğinizin arkasında durabilir, hakkınızı maddi manevi savunma çabasına girebilirsiniz. Kısa ve uzun yolculuklarınız daha keyifli ve verimli geçebilir. İş bağlantılı yolculuklar ortaya çıkabilir. Eğitim ve kurslarla ilgili de başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde motivasyonunuzu ve enerjinizi korumanın yolu aşırı düşünmekten ve mükemmeliyetçilikten kaçınmaktan geçecektir. 

Bu hafta haftanın ilk günlerinde iş ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde sürpriz durumlar, beklenmedik karşılaşmalar, sürpriz hediyeler gündeme gelebilir. Bu iki gün boyunca ilişkiler ve ortaklıklarda şartları zorlamamanın hayrınıza olacağı zamanlar olacak. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ayın geri kalanında nerede harekete geçeceğinizi, nerede akışa göre hareket etmeniz gerektiğini iyi belirlemeye çalışın. İlişkilerde aşırılıklardan kaçının. Karşınızdaki insanlara kendinizi feda etmeniz ve hayır demekten çekinmeniz enerjinizin ve hayatınızdaki bereketin çalınmasına neden olabilir. Miras, nafaka ve velayetle ilgili davalar ve burs başvuruları, kredilerle ilgili düzenlemeler ayın geri kalanında gündeminizde olabilir. Nazik ve hassas yönünüz artarken bazen insanların etkisinde kalarak hareket edebilir, yönlendirilebilirsiniz. 

Yukarı Kaydır