ASTROLOJİ

12 Burç ve Favori Seks Pozisyonları

Yine “bir alem burçlar” içeriği ile huzurlarınızdayız sevgili okurlarımız. Haberdar olmak için can attığınız, gerçekten burcunuzun özelliklerini taşıdığınızı düşünmeye başladığınız ve “aman, ben inanman öyle şeylere” demeyi, sizlere bir güzel bıraktırdığımız içeriklerimizden, bir diğeri ile karşınızdayız… Kavgalarınızda, takıntılarınızda ve hatta arkadaşlıklarınızda bile burçların etkisi olduğunu kabul ettiğinize göre bugün, bir tık daha cezbedici bir konu üzerinde durmak niyetindeyiz. Şöyle, en derininden bir nefes alın çünkü içeriğimiz, nefes alıp verişinizde hafif aksamalar yaşamanıza neden olabilir. Tüyleriniz ürpermeye başladıysa, 12 burç ve 12 muhteşem seks pozisyonu…

Editör :Yağmur Ergu
Yayın Tarihi :31 Ağu 2021
Süre :3.5 Bardak

Reverse Cowgirl
 

KOÇ

Oldukça cesur ve enerjik karakteri ile ön plana çıkan koç burcunun, cinsel hayatının durağan ve heyecansız olması, pek de ihtimaller arasında sayılmaz hak verirsiniz ki. Aynı günlük hayatında olduğu gibi seks hayatında da hareketliliği ve heyecanı doruklarına kadar hissetmek isteyen koç burcu için sıradan pozisyonlar pek cezbedici değildir. Seksi, yalnızca kendini tatmin etmek için değil partnerinin tatmin olması için de oldukça önemseyen koç burcu, partnerini memnun etmeden bırakmayacağı gibi iki taraf içinde en zevk verici pozisyonu tercih edecektir. “Reverse cowgirl”, senin pozisyonun koç burcu. Denemediysen, ufak bir tavsiye de bizden olsun….

“The Face Off”

BOĞA

Güvenilirliğin ve stabil ruh halinin temsili olan boğa burcu, erotizm hakkındaki bilir kişiliği ve cinselliğe düşkünlüğü ile de adından bolca söz ettirir. Şehvetinden ve yüksek libidosundan asla ödün vermeyen boğa, soft ve daha manidar dokunuşların kölesidir. Bundan yola çıkarak partneri ile seks yaparken yaşadığı aşkı da iliklerine kadar hissedecek bir vaziyete ihtiyaç duyar. Parterini en küçük noktasına kadar hissetmek isteyen boğa burcu için yakınlık ve temas seksteki en büyük unsurlardan biridir. Bu yüzden “The Face Off” pozisyonu boğa burcunu en tatmin edici pozisyonlardan biri olacaktır.

The Hot Seat

İKİZLER

 Oldukça yüksek cazibe ve çekicilik seviyesi ile avlarına oldukça stratejik yaklaşan ikizler burcu, günlük hayatında olduğu gibi seks esnasında da ipleri elinde tutmak ister. Bu yüzden hem kadın hem de erkek için kontrollün kendi ellerinde hissedeceği bir pozisyona ihtiyaç duyulmaktadır. Zevkten dört köşe olup aynı zamanda olup bitenin her daim kontrolünde olmak ikizler burcunun asla hayır diyemeyeceği bir kombinasyondur. Bu yüzden ikizler burcu için en mükemmel seks pozisyonunun “The Hot Seat” olması pek de şaşırtıcı olmasa gerek ne dersiniz…?
 

The Cat

YENGEÇ

Günlük hayatında sevecenliği ve oldukça hassas olan duygu durumuyla burçlar aleminde yerini alan yengeç için seks tutkunun ve şehvetin kesişim noktasıdır. Seksi, aşkın bir silahı olarak kullanacak olan burç aynı zamanda bu aktiviteyi bir bağlılık göstergesi olarak da gerçekleştirmektedir. Bu yüzden tek vücut olmuş bendenler, yengeç burcunu, seks esnasında en çok tatmin edecek pozisyonu da belirleyecektir.  “The Cat” gibi bedenlerin bir olduğu bu pozisyonun yengeci, zevkten bilincini kaybedecek duruma getireceğine kefil olabiliriz…

The Squat Thrust

ASLAN

Ormanların kralı aslanı yatakların kralına aslana terfi etmeye geldik. Gerçi hoş, biz terfi etmesek bile kendi kendini çoktan terfi etmiş olan aslan burcu, yüksek egosu ve öz güven timsali halini seks anında da üstünden asla çıkartmaz. Seks esnasında, muazzam cinsel yeteneklerini gözler önüne serme kaygısı güden aslan burcu, tabii ki en iddialı ve en kışkırtıcı pozisyonlardan birini tercih edecektir. Dominant tavrından asla ödün vermese bile sekste gerçek bir heyecan ve samimiyet arayan aslan burcu için favori pozisyon “The Squat Thrust” olacaktır.

The Ballet Dancer

BAŞAK

Mükemmeliyetçi bir burcun mükemmel bir seks hayatı beklemesi pek şaşırtıcı olmasa gerek astroloji severler. Mükemmelliğin yolunun sabır ve çok çalışmaktan geçtiğinin bilincinde olan burç, seks esnasında da düşünce tarzını korur ve en zorlayıcı fakat sonucunda en mükemmel olabilecek pozisyonlardan birini tercih edecektir. Mükemmeli elde etmiş olmanın vereceği inanılmaz haz sayesinde seksten aldığı hazzı doruklara kadar yaşayacak olan başak burcu için en mükemmel pozisyonun “The Ballet Dancer” olduğunu söylemek bile mükemmel hissettirmeye başlayacaktır.

Spoon

TERAZİ

Uyumluluğu ve dengeli ruh hali ile ön plana çıkan terazi burcu için seks, aynı hazların ve aynı hissiyatların eşit olarak paylaşılması anlamına gelmektedir. Partneriyle eşsiz bir harmoni yakalamak isteyen terazi burcu, seks esnasında en az kendi mutluluğu kadar partnerinin mutluluğunu da gözetecektir. Bu yüzden tek taraflı değil yalnızca iki tarafın arzularını da karşılayacak olan bir pozisyon terazi için en uygun pozisyon olacaktır. Bundan yola çıkarak, “Spoon” pozisyonu bir terazi için hem en uysal hem de en eşitlikçi pozisyon olacak ve favorileri arasında yer alacaktır.

Swiss Ball Blitz

AKREP

Cinsellikte akrep dendiği zaman akarsuların bile durduğundan hepimiz haberdarız. Dur durak bilmeyen cinsel isteği ve karşı konulmaz seksiliği ile her burcun hayali olan akrep, sekste ne kadar marifetli ve etkileyici olabildiğinin de bir o kadar farkındadır sevgili okurlarımız. Seks için ayrı bir zaman yaratmazlar çünkü bu aktivite için kenarda köşede her zaman hazır bir vakit mevcuttur. Burcun öne çıkan özellikleri olan hırs ve hiddetli hali sekse de yansıtmaktan pek keyif alır akrep burçları. Gücü ile elde ettiği dengeyi, partnerine zevk çığlıkları attıracak bir pozisyonlar birleştirmesi, sizler için de pek şaşırtıcı olmayacaktır eminim ki. Eğer denemediyseniz şiddetli tavsiye ediyoruz akrep burcu. Senin favori pozisyonun “Swiss Ball Blitz”.


Iron Chef

YAY

Oldukça meraklı ve sıra dışı kişiliğiyle ortamların en aranan yüzlerinden biri olan yay burcu için sekse düşkün olanların da aynı yorumu yaptığını belirtmekte fayda var sevgili okurlarımız. Zira, bu sıra dışı burç, bünyesinde var olan özgürlük damarlarından olsa gerek, oldukça farklı ortamlarda ve farklı pozisyonlarda seks yapmak için deli olmakta. Seksin, yay burçları için her yer ve her koşulda deneyimlenmesi gereken bir tecrübe olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır fakat karakteristik özelliklerinde bulunan minik şefkat taneciklerini de sekse yansıttıklarını söylemek, kenara köşeye eklememiz gereken bilgiler arasında. Bundan yola çıkarak yay burcunun en sevdiği pozisyonlardan biri “Iron Chef”. Özel bir mekân belirtmek gerekirse mutfakta harikalar yaratmayı bir de farklı açıdan deneyimleyebilirsiniz…

Missionary

OĞLAK

Oldukça ciddi, garantici ve kararlı kişiliğini cinsel hayatına da yansıtan burç oğlak, yatakta da basit olsun ama garanti olsun diyenlerden. Cinsellikte yeniliğe pek açık olmayan bu burcun en doğal ve en temel pozisyonu tercih ettiğine de şaşırmamak lazım. Neyse ki tatmin seviyesinin hali hazırda doruklarda yaşanabildiği bu pozisyon basit bir pozisyon olsa bile oğlak burcunun en doğru kullandığı silahlardan biri. Evet evet, bahsettiğimiz pozisyon “Missionary” sevgili okurlarımız.


Stairway to Heaven”

KOVA

Bir kova burcu için seks, asla hayatın merkezinde yer almaz. Olsa da olur olmasa da diyebilecek büyüklüğü ve iradeyi gösterebilen burç, aynı zamanda seks yapacaksam hakkını da veririm diyenlerden. Bu yüzden özene bezene sevişmeyi tercih eden kovalar, bu konuda oldukça da başarılı bir performans sergilemektedirler. Yaratıcı ve hayalperest karakterleri ile adından söz ettiren burç seks esnasında da yaratıcılıklarından ödün vermezler ve yatağa gitmeyi beklemeden gördükleri en anormal yerde bile bu şansı değerlendirmek isterler. Tam olarak bu yüzden “Stairway to Heaven” pozisyonu onlar için dört dörtlük bir seksin vazgeçilmezi olacaktır.


Gift Wrapped

BALIK

Şefkatin, duygusallığın ve yoğun hissiyatların burcu olan balık için seks, aşkın, sevginin ve tutkunu en derine kadar hissedilmesi gereken bir aktivitedir. Buna bağlı olarak balık burçları oldukça yakın ve sahiplenici pozisyonlara ihtiyaç duyar. Yaşadığı temasa dibine kadar hissedip hissettirmek isteyen balık burcu için pek de şaşırmayacağınız favori pozisyon “Gift Wrapped” olacaktır değerli okurlarımız.

Yukarı Kaydır